fbpx

Napísal 11:09 Ručne zručne

Pletieme bez ihlíc s hebkou priadzou Alize Puffy. Vyrobíte si dečku či návlek na vankúš?

S priadzou Alize Puffy sa dajú robiť doslova zázraky, a to aj bez použitia háčika či ihlíc. Navyše, jej mäkkosť a jemnosť si zamiluje každá správna popletka. Zabaľte sa do mäkkučkej deky alebo si vyrobte teplé pončo na chladné večery.

Jemnučká a nadýchaná priadza Alize Puffy sa vyznačuje viacerými skvelými vlastnosťami. Je veľmi ľahká a má predpripravené očká. Vďaka tomu nepotrebujete na prácu s ňou ani háčiky a ihlice, postačia vám iba vlastné ruky. 

Najčastejšie sa používa na výrobu detských dečiek, ako aj na výrobu návlekov na vankúšiky, dámskeho oblečenia a doplnkov.

Priadza Alize Puffy je vyrobená zo 100% mikropolyesteru a v našej galantérii ju nájdete hneď v niekoľkých farebných prevedeniach. Vo vašich výrobkoch tak môžete pokojne skombinovať viacero farebných priadzí.

Priadzu Alize Puffy kúpite pohodlne v online galantérii Mimib.sk.

Okrem toho si môžete vybrať aj veselé ombré kombinácie, ktoré vám pomôžu vyčarovať z každého kúska priadze krásne veci. Čo všetko si s pomocou Alize Puffy môžete vyrobiť?

(Nielen) detská dečka

Hebká priadza Alize Puffy najčastejšie nesie prívlastok “detská”. Je jemnučká, flexibilná i tvárna a deti ju jednoducho milujú. Výhodou je, že dečku budete mať hotovú raz-dva. Môžete si vyrobiť viacero farebných a tematických verzií. Jednu do postieľky, do obývačky, jednu na zem na hranie či na vonku do prírody.

Vyrobte si teplú dečku pre drobca aj s kreatívnom motívom.

Vyskúšajte si aj výrobu väčšej dečky pre vás a použite ombré priadzu Alize Puffy. Budete mať poruke vlastnoručne vyrobenú hebkú prikrývku, ktorá sa stane výborným doplnkom do vášho domova. Nezabudnite na zladenie farieb, aby bol váš interiér vkusný a útulný.

Okrem dečky si z priadze Alize Puffy si môžete vyrobiť aj jednoduchý a originálny prehoz na posteľ.

Ak si lámete hlavu nad tým, koľko priadze budete na dečku potrebovať, určite vám dobre poslúži náš orientačný prehľad.

Teplé pončo

S už nahodenými očkami priadze Alize Puffy sa vám bude pracovať jednoduchšie a rýchlejšie. Preto sa môžete pokojne pustiť aj do “zložitejších” kúskov, akým je napríklad pončo. 

Predstavte si svoje vlastné, teplé a mäkkučké pončo, ktoré môžete mať hotové za pár hodín. Vyberte si jednu alebo viac farieb. Na začiatku vám odporúčame začať s jednou farbou, prípadne si rovno zakúpte priadzu Alize Puffy s ombré efektom.

Výroba ponča vám s priadzou s očkami pôjde rýchlo a jednoducho. Inšpirujte sa týmto návodom.

Mäkkučký šál

Ďalší výborný doplnok, ktorý si z priadze Alize Puffy môžete vytvoriť, je šál. Od šálu najčastejšie očakávame, že bude nielen teplý, ale aj hebký a jemný k našej pokožke na krku a na tvári. Pri výrobe sa zamerajte na to, aká šírka a dĺžka vám najviac vyhovuje. Nezabudnite na pevnejšie viazanie očiek, aby vietor a zima nemali šancu.

Šál má byť nielen teplý, ale aj hebký a mäkký. Vyrobte si ho pomocou šikovného návodu od TL Yarn Crafts len za 30 minút.

Pohodlná čiapka

Z mäkkej priadze s očkami Alize Puffy si môžete vyrobiť aj čiapku. Pokojne ju zlaďte so šálom alebo s upleteným pončom. Vyrobiť si môžete čiapočku pre drobca, tematické vianočné čiapky pre celú rodinu alebo štýlovú čiapku s brmbolcom. Pri prepletaní očiek nezabúdajte na priedušnosť a pohodlie, aby čiapka netlačila.

Z mäkkučkej priadze Alize Puffy môžete vyrobiť aj čiapočku pre drobca.

Návlek na vankúš

Medzi ďalšie obľúbené bytové doplnky patria vankúše. Namiesto hľadania originálnych návlekov v obchodoch si vyrobte svoje vlastné v pohodlí domova. Vďaka návlekom z priadze Alize Puffy sa vaše vankúšiky premenia na jemné a hebké, ktoré si určite zamilujú aj vaši štvornohí miláčikovia.

Vyrobte si vlastné a originálne návleky na vankúše, ktoré môžete zladiť s dekami či farbou pohovky.

Podložka pod nohy do kúpeľne

Nie je nič lepšie, ako zaboriť svoje bosé nohy do teplej a huňatej podložky pod nohy. Aj takúto praktickú a hebkú podložku si môžete vyrobiť pomocou priadze s očkami Alize Puffy. Prispôsobte veľkosť vašej kúpeľni a nezabúdajte na to, že je dôležité podložku poriadne presušiť, aby nezostala vlhká.

Mäkkučká podložka pod nohy sa skvele hodí do kúpeľne.

Hrejivá čelenka

Aby ste počas studených dní a večerov boli v teplúčku, upleťte si pre seba alebo pre vašu dcéru či kamarátku teplú čelenku. Z mäkkučkej priadze s očkami vám to potrvá len pár minút. Pokojne použite aj viac farieb alebo ombré priadze.

Zohrejte sa počas studených dní a večerov. Vyrobte si originálnu a teplú čelenku z priadze Alize Puffy.
(Visited 55 414 times, 1 visits today)